Mobilní telefony

VÁŽENÍ RODIČE,

I PŘES ZÁKAZ NOŠENÍ A POUŽÍVÁNÍ MOBILNÍCH TELEFONŮ VE ŠKOLE, SE V POSLEDNÍ DOBĚ MNOŽÍ PŘÍPADY, KDY DĚTI FOTÍ OSTATNÍ BEZ JEJICH SOUHLASU, NAHRÁVAJÍ SE, NATÁČÍ VIDEA A “ČETUJÍ” S KAMARÁDY I PŘI HODINÁCH. NĚKTERÉ DĚTI KVŮLI POUŽÍVÁNÍ MOBILU VŮBEC NERESPEKTUJÍ ZAČÁTEK HODINY. VRCHOLEM JSOU ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ NA FACEBOOKU PŘI PROBÍHAJÍCÍ VYUČOVACÍ HODINĚ, NEBO VOLÁNÍ RODIČŮM, ABY PRO DÍTĚ PŘIŠLI DO ŠKOLY, ANIŽ BY O TOM VĚDĚL TŘÍDNÍ UČITEL.

NEMŮŽEME TO TOLEROVAT A PROTO SE DNEŠNÍM DNEM VRACÍME K ÚPLNÉMU ZÁKAZU MOBILNÍCH TELEFONŮ NA ŠKOLE.

VAŠE DÍTĚ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEZŮSTANE BEZ KONTAKTŮ. VŽDY MŮŽE OSLOVIT TŘÍDNÍHO UČITELE, KTERÝ RODIČŮM ZAVOLÁ.

ZABAVENÝ MOBILNÍ TELEFON BUDE PŘEDÁN POUZE RODIČŮM PO DOMLUVĚ S TŘÍDNÍM UČITELEM.

PROTOŽE MÁME MOBILNÍ TELEFON ZAKÁZANÝ VE ŠKOLNÍM ŘÁDU, NEPŘEBÍRÁME ŽÁDNOU ZODPOVĚDNOST PŘI PŘÍPADNÉM POŠKOZENÍ NEBO KRÁDEŽI.

Martin KošnarTOP
Klávesové zkratky
Úvod
Mapa stránek
Úřední deska