Zaměstnanci

Vedení školy

Jméno a příjmení E-mail Pozice Konzultační hodiny
Mgr. Bc. Martin Košnarkosnar.martin@zspredlice.czŘeditel školyPo: 12:35 – 13:30
St: 12:35 – 13:30
Mgr. Ivana Michňovámichnova.ivana@zspredlice.czZástupce ředitele školy
Výchovný poradce pro I. st.
Po: 12:35 – 13:30
St: 12:35 – 13:30
Martina Dolejší info@zspredlice.czZástupce ředitele pro personální a provozní oblastPo: 12:35 – 13:30
St: 12:35 – 13:30

Třídní učitelé

Jméno a příjmení E-mail Třída Konzultační hodiny
Mgr. Ladislava Bendová bendova.ladislava@zspredlice.cz 9. Út: 12.45-13.30
Terezie Jelínková jelinkova.terezie@zspredlice.cz 8.Út: 12.45-13.30
Mgr. Nur Ashraf Bekai ashraf.bekainur@zspredlice.cz 7. Út: 13:30-14:00
St: 11.50-12.35
Mgr. Hana Seifertová seifertova.hana@zspredlice.cz 6.Čt: 10.00-11.45
Mgr. Kateřina Kalašová kalasova.katerina@zspredlice.cz 5.A Po: 12.45-13.30
Mgr. Kateřina Bukovičová bukovicova.katerina@zspredlice.cz 5.BČt: 12.45-13.30
Barbora Vlčekvlcek.barbora@zspredlice.cz 4.AÚt: 11.45-12.35
Mgr. Dominika Hartová hartova.dominika@zspredlice.cz 4.B St: 12.45-13.30
Sandra Vernerová Dis. vernerova.sandra@zspredlice.cz 3.A Út: 12.45-13.30
Mgr. Marcela Nežerná nezerna.marcela@zspredlice.cz 3.B Po: 11.45-12.30
Mgr. Dana Kotoučová kotoucova.dana@zspredlice.cz 2.AUt: 13.00-13.30
Mgr. Hana Šafrová safrova.hana@zspredlice.cz 2.B Út: 11.45-12.30
Mgr. Petra Solovov solovov.petra@zspredlice.cz 1.A Po: 12.45-13.30
Mgr. Tereza Osičkováosickova.tereza@zspredlice.cz1.BÚt: 12.45-13.30
Bc. Markéta Jurčíková jurcikova.marketa@zspredlice.cz 0. St: 11.45-12.30

Ostatní pedagogičtí pracovníci

Jméno a příjmeníE-mailPoziceKonzultační hodiny
Mgr. Lenka Novákovánovakova.lenka@zspredlice.czučitel Čt: 12.45-13.30
Mgr. Milena Šejnohovásejnohova.milena@zspredlice.czučitelSt: 12.45-13.30
Mgr. Kateřina Šimkovásimkova.katerina@zspredlice.czSpeciální pedagog
Čt: 12.45-13.30

Výchovné poradenství

Jméno a příjmení Stupeň Konzultační hodiny
Mgr. Ivana Michňová Výchovný poradce pro I. stupeň Út: 12:35 – 13:30
Čt: 12:35 – 13:30
Mgr. Nur Ashraf BekaiVýchovný poradce pro II. stupeň Út: 13:30-14:00
St: 11.50-12.35

Družina

Bc. Miroslava KřížováKonzultace:
Každý den při
vyzvedávání z
družiny

Asistenti pedagoga

Irena Vaňková
Dana Dančová
Ondřej Darvaš
Monika Hurná
Bc. Miroslava Křížová
Stanislava Klapková
Adéla Lehrová
Helena Lukáčová
Zlata Žigová

Ekonomický úsek

Jméno a příjmení Konzultační hodiny
Martina DolejšíPo: 12:35 – 13:30
St: 12:35 – 13:30
Jana WiesnerováPo: 12:35 – 13:30
St: 12:35 – 13:30

Školní jídelna

Petra Majerová

Ostatní zaměstnanci

Jana AndrejováUklízečka
Anna DančováUklízečka
Bedřich VáňaŠkolník


TOP
Klávesové zkratky
Úvod
Mapa stránek
Úřední deska