Vstup do školy

VÁŽENÍ RODIČE,

MUSÍM REAGOVAT NA POTÍŽE, KTERÉ VZNIKAJÍ PŘI VSTUPU ŽÁKŮ DO ŠKOLY.

MENŠÍ DĚTI POTŘEBUJÍ VÍCE ČASU A VÍC PROSTORU K PŘEZOUVÁNÍ. Z BEZPEČNOSTNÍCH A HYGIENICKÝCH DŮVODŮ JSEM SE ROZHODL, ŽE NEJMLADŠÍ DĚTI, TEDY PŘÍPRAVKA A PRVNÍ TŘÍDY, BUDOU VPOUŠTĚNI DO ŠKOLY JAKO PRVNÍ A TO UŽ V 7.35.

STARŠÍ DĚTI PAK PŮJDOU POZDĚJI. V RÁMCI BEZPEČNOSTI A HYGIENY NENÍ BĚŽNÉ NA ŽÁDNÝCH ŠKOLÁCH, ABY RODIČE MĚLI VOLNÝ VSTUP DO ŠKOLY. RESPEKTUJTE TO PROSÍM I U NÁS. NECHCI, ABY VE VESTIBULU DOCHÁZELO KE ZBYTEČNÝM KONFLIKTŮM SE ZAMĚSTNANCI ŠKOLY. JE NÁS OPRAVDU MOC A ŠKOLA JE MALÁ. NOVÁ PRAVIDLA TEDY VYPADAJÍ TAKTO:

1. VŠICHNI ŽÁCI SE PŘI VSTUPU DO ŠKOLY PŘEZOUVAJÍ VE VESTIBULU.

2. ŠKOLNÍK A DOZOR BUDOU DOHLÍŽET NA MNOŽSTVÍ DĚTÍ VE VESTIBULU TAK, ABY NEMOHLO DOJÍT K NEŽÁDOUCÍM STRKANICÍM A MOŽNÝM ZRANĚNÍM.

3. V 7.35 BUDOU DO BUDOVY PŘEDNOSTNĚ VPOUŠTĚNY DĚTI Z PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY A PRVNÍCH TŘÍD.

4. Z BEZPEČNOSTNÍCH A HYGIENICKÝCH DŮVODŮ RODIČE NEBUDOU POUŠTĚNI DO ŠKOLY ANI DO VESTIBULU. RODIČŮM BUDE UMOŽNĚN VSTUP DO ŠKOLY POUZE PO PŘEDEM DOMLUVENÝCH SCHŮZKÁCH.

5. PŘI ODCHODU ZE ŠKOLY SE ŽÁCI MOHOU PŘEZOUVAT V ŠATNÁCH.

SNAŽTE SE, PROSÍM, NOVÁ PRAVIDLA DODRŽOVAT. NAŠÍM CÍLEM JE BEZPEČÍ, KLID A DOBRÁ NÁLADA UŽ OD RÁNA.

Martin KošnarTOP
Klávesové zkratky
Úvod
Mapa stránek
Úřední deska